Jet Agelink (32)

Na een aantal jaren reizen en werken was ik terug in Nederland zoekende naar werk en richting. Door de vele verschillende baantjes onderweg , vaak maar korte duur, had ik het gevoel weinig te bieden te hebben. Mijn CV zag er uit als gatenkaas. Werk was verrassend snel gevonden, maar het gevoel van onrust en onvrede over mijn werkgeschiedenis verdween niet als sneeuw voor de zon. Ook zat ik naar mijn idee niet helemaal op mijn plek op mijn werk.

Toen er eenmaal energie was om aan dingen te werken kreeg ik een tip om loopbaancoaching te proberen. Arnaud werd daarbij genoemd en na wat snuffelen op zijn site en een kennismaking zijn we gestart. Vanaf het begin ga je concreet aan de slag, wat ik heel prettig vind. Dankzij de opdrachten en onze gesprekken heb ik geleerd om aan zowel mijn negatieve beelden als aan mijn dromen te werken. Ik kan nu positief naar mijn ervaringen kijken en aanwijzen wat er waardevol aan is. Hiernaast kan ik mijn angsten relativeren en kijk met meer zelfvertrouwen de toekomst in. Het leukste moment was de realisering dat mijn huidige werk toch ontzettend bij mij past.

Ervaringen

Ik twijfelde erg over mezelf op mijn werk. Kan ik het wel? Wat vinden mijn collega’s van mij? Zien anderen mij

Mei Ying Kno (28 jaar)

Tijdens mijn opleiding verpleegkunde dacht ik altijd ‘Als ik eenmaal in het ziekenhuis werk, zit ik helemaal op mijn plek’. Eenmaal

Eva Degen (23 jaar)

Ik kwam bij Arnaud terecht met de vraag: Wat wil ik? Ik was inmiddels drie jaar aan het werk, maar ik

Tim Persoon (27)

Een jaar geleden ben ik afgestudeerd en daarna direct aan het werk gegaan. In mijn huidige werk liep ik op een

Laura de Laat (27)

Bij Talento Loopbaancoaching heb ik drie maanden begeleiding gekregen vanwege mijn perfectionisme. Arnaud heeft mij geholpen om rust te vinden en

Mathilda Ariens (27)

“Bijna als automatisch ben ik via mijn stage de gehandicaptenzorg ingerold. Na een paar jaar merkte ik dat dit het toch

Nienke Vreeswijk (26)