Sarah Bezuijen (28)

Middenin de Coronapandemie verloor ik ietwat onverwachts mijn baan in de reiswereld. Reizen en werken in de reiswereld is mijn passie. Ik had er nooit bij stilgestaan dat ik op een dag niet meer werkzaam zou zijn in de reiswereld. Doordat ik nooit had nagedacht over wat ik zou doen als ik niet meer in de reiswereld zou werken, kwam ik in een zwart gat terecht. En ik had geen idee hoe ik verder moest.

Na veel zoeken op het internet kwam in Arnaud tegen. Met name zijn persoonlijke aanpak sprak mij erg aan. Ik schreef dan ook een kort berichtje en een week later volgde er een fijn kennismakingsgesprek. In het begin vond ik het soms wel even raar om zoveel over jezelf te praten. Gelukkig biedt Arnaud een fijn, luisterend oor en ik voelde me erg op mijn gemak bij hem.

Tijdens de verschillende sessies heeft Arnaud mij geleerd meer zelfvertrouwen te krijgen en vooral dicht bij mijzelf te blijven. Het is oké ‘hoe’ en ‘wie’ jij bent en dat is best fijn om te horen! Ik ben erachter gekomen wat mijn kwaliteiten zijn en hoe ik die in kan zetten in mijn zoektocht naar een nieuwe baan. Arnaud heeft mij geleerd minder streng naar mijzelf te kijken en dingen te accepteren zoals ze zijn.

Na elke sessie kreeg ik verschillende huiswerkopdrachtjes mee die je uiteindelijk doen groeien in het persoonlijke doel dat je aan het begin van het traject stelt. Het is interessant om te zien hoe je langzaamaan uit vaste denkpatronen kan loskomen. De sessies zetten je continue aan het denken waardoor je veel met je persoonlijke groei bezig bent. Het traject duurde voor mij in totaal zo’n 4 maanden en heeft me veel rust gebracht. Ik kijk er dan ook met een heel positief gevoel op terug!

Nogmaals ontzettend bedankt Arnaud!

Ervaringen

Ik twijfelde erg over mezelf op mijn werk. Kan ik het wel? Wat vinden mijn collega’s van mij? Zien anderen mij

Mei Ying Kno (28 jaar)

Tijdens mijn opleiding verpleegkunde dacht ik altijd ‘Als ik eenmaal in het ziekenhuis werk, zit ik helemaal op mijn plek’. Eenmaal

Eva Degen (23 jaar)

Ik kwam bij Arnaud terecht met de vraag: Wat wil ik? Ik was inmiddels drie jaar aan het werk, maar ik

Tim Persoon (27)

Een jaar geleden ben ik afgestudeerd en daarna direct aan het werk gegaan. In mijn huidige werk liep ik op een

Laura de Laat (27)

Bij Talento Loopbaancoaching heb ik drie maanden begeleiding gekregen vanwege mijn perfectionisme. Arnaud heeft mij geholpen om rust te vinden en

Mathilda Ariens (27)

“Bijna als automatisch ben ik via mijn stage de gehandicaptenzorg ingerold. Na een paar jaar merkte ik dat dit het toch

Nienke Vreeswijk (26)